S-Anon International Family Groups

Miejsca Mityngów

By dowiedzieć się o dokładne miejsca mityngów, prosimy skontaktować się z Międzynarodowym Biurem Głównym Grup S-Anon (S-Anon Family Grups International World Service Office). W większości wypadków przywita was wiadomość na maszynie i wolontariusz oddzwoni do was jak będzie mógł najszybciej.

Mityngi są otwarte dla wszystkich poszukujących zdrowienia dla siebie (spójrz Czy S-Anon jest dla Ciebie?)
Mityngi sa “zamknięte” dla tych którzy nie są członkami lub dla potencjalnych członków, chyba że jest zaznaczone inaczej.   Czytaj jak działają grupy S-Anon.

 

Miejsca Mityngów:  Poland

Warszawa
W celu uzyskania informacji prosimy kontaktować się ze Światowym Biurem Głównym S- Anon 800/210-8141, lub e-mail s.anon.warszawa@gmail.com.

Lublin
W celu uzyskania informacji prosimy kontaktować się ze Światowym Biurem Głównym S- Anon 800/210-8141, lub wspolnota@sanon.pl.

 


Zamieszczone poniżej informacje o miejscach spotkań maja pomóc obecnym i potencjalnym członkom S-Anon znaleść najbliższy mityng i dowiedzieć się więcej na temat naszego programu. Jakiekolwiek inne użycie tych informacji wymaga pisemnej zgody od Międzynarodowej Grupy Rodzinnej S-Anon. Lista kontaktów i stron internetowych nie oznacza zgody, aprobaty lub inspekcji materiału.

Miejsca spotkań mogą zmienić się od czasu publikacji i jeśli to nastąpi, prosimy kontaktować się ze Światowym Biurem S-Anon.