S-Anon International Family Groups

Kontakt z nami

Międzynarodowe Rodzinne Grupy S-Anon czekają na twoje uwagi i pytania. Aby otrzymać wiecej informacji prosimy pisać lub dzwonić do nas na podany poniżej adres.

Dzwoniąc do nas będziecie prawdopodobnie przywitani przez automatyczną sekretarkę lub ktoś z naszego biura odbierze osobiście telefon. Możesz wówczas być poproszony by skontaktować się z wolontariuszem, który bedzie mógł wyjaśnić wiecej szczegółów o S-Anon, i ktoś bedzie się próbował skontaktować z Toba w ciągu tygodnia. W każdym z tych wypadków twoja anonimowość będzie utrzymana. Jeżeli będziesz poproszona o pozostawienie swojego imienia , numeru telefonu lub adresu na naszej automatycznej sekretarce, to pozwoli nam na skontaktowanie się z tobą lub wysłanie Tobie potrzebnnych materiałów.

Wolontariusze z S-Anon kontaktując się z Toba nie zostawią w informacji dla ciebie niczego o seksoholiźmie lub SA, lub S-Anon ani na kopercie w wysłanych materiałach.

W większości wypadków Biuro Główne Międzynarodowych Grup S-Anon (World Service Office) jest otwarte od 9:30-15:30 czasu centralnego , od poniedziałku do piątku. Biuro jest zamknięte w główne świeta.

P.O. Box 17294
Nashville, TN 37217
TEL: (800) 210-8141 or (615) 833-3152
E-mail: sanon@sanon.org

 

Prosimy również zobaczyć informacje o miejscach spotkań w Polsce.